+420 226 216 500 info@triage.cz
Ve dnech 12. – 13. září 2019 proběhly ve výukovém centru lékařské fakulty v areálu FN Hradec Králové již  XXV. královéhradecké ošetřovatelské dny, které  pořádá  Česká asociace sester region Hradec Králové ve spolupráci s  Fakultní nemocnicí Hradec Králové, Oddělením ošetřovatelství Ústavu sociálního lékařství LF UK Hradec Králové a Nadací pro rozvoj v oblasti umělé výživy, metabolismu a gerontologie.

Kongresu se účastnila odborná veřejnost nejen z České republiky, ale také ze sousedního Polska, a to konkrétně z Uniwersytet Medyczny we Wroclawiu, která je již pátým rokem na konferenci srdečně vítána.

V rámci tohoto kongresu proběhla po oba dva dny doprovodná výstava 21 firem.  Naše společnost Identifikační systémy, s.r.o. zde měla možnost představit a prezentovat nejen stávající produkty, ale především horké novinky, které jsme zařadili do portfolia nabízených produktů v oblasti zdravotnických potřeb.  Pro návštěvníky, které u prezentačního stánku společnosti přivítal Bc. Jakub Decker, obchodní ředitel společnosti, byly připraveny nejen prezentační materiály a brožury, ale převážnou část nabízených výrobků si mohli účastníci osobně prohlédnout a vyzkoušet.

Celá konference proběhla na velmi vysoké úrovni a již se těšíme na další ročník, kam Vás již nyní srdečně zveme.